Büyük heyecana sayılı dakikalar kala başkanlardan gelen açıklamalar dikkatleri çekti. Ali Koç, “Bu bir ilk. Gelecek açısından da umarım örnek teşkil eder. Ebedi dostluk diyorsak böyle olmalı. Şiddet, nefret fayda sağlamıyor. Son derece önemli bir maç. Fikir Fikret Orman'dan çıktı. Biz kazanmaya geldik.” Sözlerini kullandı. Basın toplantısında önemli mesajlar verildi. Şimdi ise http://giris.superbetintr.io/ ile süre gelecek büyük maç heyecanının tadını çıkarmaya sıra geldi.

Başkandan Sevi ve Saygı Vurgusu

Önemli noktalara değinen Koç, mesajlarını sevgi üzerine verdi. Koç, “Lefter dediğiniz zaman akla hep güzel şeyler geliyor. Türk toplumunun saygılı ve sevgili olmasını gösteren bir durumdur. Yönetime geldiğimizden beri hep iyi düşüncem vardı. Sporun gerçek ruhu yansıtılmalı. Kardeşlik fair-play bunlardan bir kaçı. Kendimize yapılmasını istemediğimiz şeyleri başkasına yapılmasını istemeyiz. İlk derbi maçta içerde Beşiktaş ile karşılaştık. O maçta bazı çağ dışı uygulamalarını kaldırdık. Rakip takım taraftarları uzun süre tribünde kalıyordu. Büfeler açılmıyordu. Tuvaletler kapatılıyordu. Bunların hepsini kaldırdık. Biz bunu kimseye de söylemedik. Beşiktaşlı taraftarlar maçtan sonra açıkladı. Bence daha medeni şartlarda taraftarlar maçları izlemeli.” Açıklamaları ile yine konuşulacak. Futbola sizde http://giris.superbetintr.io/superbetin-giris/ ayrıcalıkları ile ortak olun.

Başkan Hakem Hatalarına Da Değindi

Son zamanların en çok can sıkan konusuna değinmeyi de ihmal etmedi. Koç, “Taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bizi her şeye rağmen desteklemeye devam ediyorlar. Onlar arkamızda olduğu sürece Fenerbahçe her zaman bir adım öndedir. Son dönemlerde 8-10 yıl geriye baktığımız zaman en büyük engelleri taraftarımız sayesinde aştığımızı görüyoruz. Son yıllarda derbilerde en iyi takım biziz. Türkiye'ye örnek olacak bir derbi mücadelesini umarım izletiriz. Umarım hakem hatalarından uzak bir karşılaşma olur.” mesajları ile gündeme değindi. http://giris.superbetintr.io/superbetin-mobil-giris/ kalitesiyle maç hakkında her detaya hakim olacaksınız.