Haftaya en yakın takipçisinin önünde lider olarak giren Medipol Başakşehir, bu farkı gelecek hafta öncesinde korumak istiyor. Gelecek hafta çok zorlu bir mücadeleye çıkılacak olması nedeni ile puan kaybının yaşanması daha olası olarak görülüyor. Şampiyonluk yarışı için her puan çok büyük bir öneme sahip olurken, liderlik koltuğunu kaybetmemek için buradan alınacak olan 3 puanın büyük önemi bulunuyor. Ayrıca en yakın rakiplerinin de zorlu bir dış saha maçına çıkacak olması bir avantaj olarak görülüyor. Rakiplerinin kaybedecekleri puan ile farkın açılması da gündeme gelebilir. Betboo olanakları ile süreç etkili özellikler kazanıyor.

Her Açıdan Değeri Yüksek Bir Mücadele

Yeni Malatyaspor karşısında alınacak olan bir galibiyetin ligin kaderini belirleyecek ölçüde önemli olması nedeniyle Abdullah Avcı oyuncularını sıklıkla uyarıyor. Olası puan kaybının büyük zarar vereceği düşüncesi nedeni ile çalışmalar aralıksız olarak sürdürülüyor. Son haftalardaki çıkışı sürdürmek isteyen Yeni Malatyaspor ise önemli zorluklar çıkaracak. En azından rakibinin kolay bir galibiyet almasını istemiyor. Ayrıca seyirci desteğini de arkalarına alacak olmaları hedeflerine daha da yakınlaşmaları için bir avantaj sağlayacak. Mücadeleyi anadolu casino ayrıcalıkları ile takip edenleri ise özel fırsatlar bekliyor.

Mükemmel Çekişme Beğeni Kazanacak

Kazanmanın ne kadar kıymetli olduğunun bilincinde olan iki takımın mücadelesi nefesleri kesecek alınacak olan galibiyetin her açıdan çok büyük öneme sahip olması nedeni ile heyecan tavan yapacak. Bu anlarda atılacak olan her adımda önem taşıyor. Karşılaşmanın başlangıç saatinden itibaren yüksek heyecan kendisini gösterecek. Çekişmeye sizde her zaman olduğu gibi betboo yeni adresi adresini kullanarak dahil olabilirsiniz. Hissedeceğiniz ayrıcalıklar özel hale getirecek. Süreci en önden takip etmenin ayrıcalıklarını yaşayın. Beklentilerinizin karşılandığını göreceğinize emin olabilirsiniz.