Çıktığı son Fenerbahçe karşılaşmasında beklentileri karşılayamamanın zorluklarını halen üstesinden atmaya çalışan Beşiktaş, diğer yandan da Kayserispor hazırlarını sürdürüyor. Şampiyonluk yarışından oldukça uzaklaşmış olsalar da alınacak olan galibiyetlerle şampiyonlar ligi şansını da yitirmek istemiyorlar. Bunun için son ana kadar mücadelelerini ortaya koymaya devam edecekler. Nasıl bir sürecin takımı beklediği ise kısa süre içinde netlik kazanacak. Morallerin bir an önce düzeltilebilmesi için ise Kayserispor karşılaşmasının kayıpsız geçilmesi planları yapılıyor. Alınacak puan kaybı durumunda çok çalkantılı bir süreç Beşiktaş kulübünü bekliyor olacak.

Çok Kritik Bir Randevuda Buluşacaklar

Takımların kazanma arzusu her zaman olduğundan daha yüksek. Ev sahibi ekip hedefleri doğrultusunda yani üst sıralar için seyircisini de arkasına alarak kazanmak istiyor. Ancak Beşiktaş takımının 1 puan almaya bile tahammülü yok. Kaybedilen en küçük planın Şenol Güneş’in istifasını yeniden çok alevli tartışmaya açacağı gibi tüm hedeflerden de uzaklaşmış olacaklar. Hem de bu sefer geri dönüşü olmayan bir yol olarak görülebilir. Seyredenlerin beğenisini kazanacak olan anlarda heyecan tavan yapacak. Süreç Queenbet ile daha da keyifli bir hale gelecek. Kazanmanın bu kadar önemli olduğu karşılaşmada ise sakatlıklar can sıkıyor.

Şenol Güneş’in Hamleleri Merak Ediliyor

Geldiği günden bu yana sahada kaldığı sürece iyi bir performans göstermeyi başaran Kagawa almış olduğu darbeye bağlı olarak bir süre sahalardan uzak kalacak. B zor karşılaşmada forma şansı bulamayacak. Aynı zamanda savunmada ve hücum anlamında çok önemli görevlere sahip olan Gökhan Gönül’de bu karşılaşmada forma giyemeyecek olan isimler arasında yer alıyor. Bu önemli oyuncuların yerine tecrübeli ismin kime şans vereceği merak ediliyor. Bu anlar büyük heyecanı getirecek.