Denim, yaşadığımız dönemde yeri geldiğinde en şık kıyafetlerle bile yarışabilen hayatımızın büyük bir bölümünde yer alan kıyafetlerden olup çıkan bir giyim unsuruna dönüşmüş durumda. Neredeyse gündüz her ortamda giyilebilen denim pantolon modelleri; slimfit modellerinden tutunda, boru paça, bodyfriend, skinny ya da süper slim modellerine kadar şıklıklarıyla birbiri ile yarışabilen kıyafetler statüsünde. Denim deyince Loft’un, Loft deyince ise denim pantolonların akla gelmesi ise çok doğaldır. Zira yıllardır kot pantolon ve Jean ürünleri sektöründe kendini başarı ila vurgulamış olan Loft markası, gerek ülke sınırları gerekse de tüm dünya ülkelerinde başarılı işlere imza atmış olan bir firmadır. Bu özel markanın ürünlerini giyerek siz de bu ayrıcalığı hemen şimdi yaşayabilirsiniz.

Herkesin Beğenisine Göre Farklı Kalıplarda Denim Seçeneği

Loft sayfalarına girdiğinizde ise Ricardo,  Carlos, Natalie, Terrybrown, Justin, Cady, Lady, Nicole gibi birbirinden kesim, form ve renk bakımından farklı tarzlarda birçok kot pantolon modeli sizi karşılayacaktır. Bu kadar çok kesim, stil, renk ya da kalıpta denim pantolon ya da ürün modelini gördüğünüzde ilk anda belki aklınız karışabilir. Ama sayfalarımız arasında gezindikçe, ürünleri yakınlaştırarak yakından incelediğinizde ve ürünler arasında kıyaslama yaptığınızda siz de yüzlerce insan gibi kendinize en uygun kot pantolon seçeneğini bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Tüm erkek beden tüpleri göz önüne alınarak ve değerlendirilerek oluşturulan kesim kalıp ve tasarımlar sayesinde kendinize Jean bulmak her zamankinden daha kolay olacaktır.

Her Gustoya Hitap Eden 100’lerce Denim Modeli

İster açık tonlarda buz mavisi, ister indigo mavi, isterseniz de kobalt mavi… Kısacası Loft sayfalarına girdiğinizde mavinin tüm tonlarında denim pantolon çeşidiyle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca yüksel bel, düşük bel, dar paça, boru paça ya da kosa paça, şalvar model gibi birbirinden son derece farklı stil ve modelde kot pantolon seçebilme avantajını bir tık ile yaşayabileceksiniz. Pamuk ve elastiğin dokulu hava aldıran kumaşlara sahip kaliteli blue Jean dokuları en özel kalıp ve formlardaki tasarımları ile sizleri www.loft.com.tr sayfaları karşılayacaktır.