Dişlerin renginin koyulaşması ya da lekeler oluşması söz konusu ise doğal diş beyazlatma ile dişleriniz oldukça şık olacaktır. Genellikle sigara gibi kötü alışkanlıklar, yanlış beslenme, dişlerde oluşan hasarlar gibi sebeplerle dişlerde renk bozukluğu ya da lekelere sebep olabilir. diş beyazlatma yöntemleri ile diş tonunuz 7-8 ton daha açılabilir. Böylece filmlerden özendiğiniz o bembeyaz dişlere kavuşabilirsiniz.

Diş fırçalama gibi basit yöntemlerle dişlerinizi korumanız mümkündür. Ancak uzun vadede yine de dişlerinizin sarardığınız fark edeceksiniz. İşte bu durumlarda diş beyazlatma yaptırarak uzun bir süre daha dişlerinizi ilk günkü beyazlığı ile kullanabilirsiniz.

Diş Beyazlatma İle Neler Yapılır?

Diş taşları ve tartarlar diş minesini kaplayan zararlı tabakalardır. Bunlardan kurtulmak dişlerinizde gözle görülür bir fark yaratacaktır. Bu sebeple diş beyazlatma yapılmadan önce bu tabaklara temizlenmeli ve diş minesi açığa çıkarılmalıdır. Daha sonra ise beyazlatma işlemine geçilebilir.

Çeşitli ilaçlar ve teknikler kullanılarak diş renginizin birkaç ton açılması sağlanır. burada esas olan doğal diş rengini yakalamaktır. Doğal diş beyazlatma ile dişleriniz son derece bakımlı ve sağlıklı görünür.

Doğal diş beyazlatma fiyatlarını öğrenmek için www.pourdent.com adresini ziyaret ederek ilk randevunuzu alabilirsiniz.

Bembeyaz dişler ve estetik dişler sizin de hayalinizse Yrd. Doç. Dr. Ayşe YILMAZ size arzu ettiğiniz o güzel gülüşü vaat ediyor. Böylece özgüveniniz de artacaktır.