Sürekli gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yenilikçi fırsatlar, yaşamın her alanında insanların işlerini daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli bir şekilde yapabilme şansına sahip olabilmesini sağlıyor. Özellikle de 21. Yüzyıl dünyasının yaşam standartlarına ve koşullarına uygun olarak şekillendirilen teknolojik gelişim çamaşır makinesi gibi evin temel işlerinin daha hızlı, daha kolay ve daha ekonomik şekilde gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Elde yıkamaya göre sadece çamaşırların makineye koyulduğu ve daha düşük su ve elektrik tüketimi ile çok daha kaliteli bir şekilde yıkanabildiği çamaşır makinesi teknolojisi dünyanın her yerinde yaygın şekilde kullanılıyor. Pendik Arçelik Servisi merkezi ise kullanıcıların yoğun kullanımdan kaynaklı ya da çevresel koşullardan kaynaklı olarak makinelerinde yaşayabilecekleri sorunları yok edebilmek amacı ile kurumsal hizmetler sunuyor.

 

Servis hizmeti anlayışı çerçevesinde her zaman kaliteden ödün vermeyen Ataşehir Arçelik Servisi merkezi bu doğrultuda da servis altyapısını en yeni çamaşır makinesi teknolojisine uygun standartlarda şekillendiriyor. Böylelikle çamaşır makinesi kullanıcılarının çamaşır makinelerinin kullanımı sırasında karşı karşıya kalabildikleri her türlü elektronik veya mekanik arızalanmalar olsun fark etmeksizin etkin, hızlı ve kaliteli çözümler üretebilme potansiyeli taşıyor. Çamaşır makinelerinin mevcut arızalarının en kısa süre içerisinde tespit edilmesi ve gerekli olan müdahalelerin gerçekleştirilebilmesi amacı ile teknik personeller her zaman tam donanımlı ekipmanlar ile hazır bulunuyor. Özelikle de bölge genelinde her zaman müdahale için hazır durumda bekleyen tam teşekküllü gezici servis araçları aracılığı ile en kısa süre içerisinde gerekli müdahaleleri yerine getirebilme imkanına sahip olabiliyor.

 

Çamaşır makinesi teknolojisini, temel çalışma prensibini ve beraberinde de olası arızalarını yakından tanıyan ve bu konulara ilişkin olarak deneyim sahibi olan Kurtköy Arçelik Servisi teknik personelleri, çamaşır makinesinde parça değişimi de uygulayabiliyor. Gerekli olan hallerde mevcut donanımları aracılığı ile çamaşır makinesinin arızalı parçasının yenisi ile değişimini yerinde gerçekleştiriyor. Böylelikle hem arıza onarımının daha hızlı şekilde tamamlanabilmesini sağlıyor hem de arıza onarımı sonrasında makinenin çok daha uzun ömürlü kullanımı (her yıkamada en yüksek performansta) sunabilmesi sağlanabiliyor. Ayrıca değişim uygulanan parça için 1 yıllık garanti hizmetinin bulunuyor olması da kullanıcıların servis hizmetlerinden her zaman daha ekonomik standartlarda faydalanabilme şansına sahip olabilmesini sağlıyor.