Düzce’de yaşayan vatandaşlar artık illerinde olup biten her şeyden herkesten önce haberdar oluyor. Eski yöntemler ile haber bültenleri seyretmek için haber saatinin gelmesini beklemeye son verilmiş durumda. Çünkü artık haberleri takip etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken şey doğru, tarafsız ve özgün bir biçimde haber paylaşan bir site bulmak ve onu takibe almak. Tam da bu ihtiyacınıza uygun olarak geliştirilmiş olan Kocaeli ajans sayesinde Düzce’de yaşanan her haberi son dakika gelişmeleri ile birlikte, derli toplu ve gözü yormayan bir halde bulabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken ise www.kocaeliajans.com sitesini ziyaret etmek ve siteyi en sık kullandığınız internet siteleri arasına eklemek olacak. Böylelikle ister dışarıda çalışırken, ister çay molası vermişken, ister otobüste ister trende yani kısacası ekrandan uzak kaldığınız her yerden haber takip edebileceksiniz.


Sitenin ana sayfası oldukça dolu ve birçok konu hakkında haber bulmanız mümkün. Çok basit bir şekilde sitenin üst kısmındaki barda yazılı olan gündem, ekonomi, siyaset, eğitim, kültür sanat gibi başlıklara tıklayarak konu ile alakalı tüm haberlere erişebilirsiniz. Birbirinden güzel video galeriler ve foto galeriler de sitede son derece stabil bir durumda çalışıyor. Düzce hakkındaki tüm gelişmeleri öğrenmek için bölgeden haberler başlığına tıklamanız yeterli olacaktır. Kocaeli ajans sadece Düzce’ye değil çevre illerde yaşanan gelişmelere de yer vermeye devam ediyor. Dilerseniz sitenin sağ tarafındaki sütunda yer alan yazarların köşe yazılarını okurken bir yandan çayınızı yudumlayabilirsiniz. Vatandaşlarımız ülkesinde ve ilinde yaşananlardan haberi olsun istediği için ajans sizlere en uygun haber kullanma deneyimini de sunmak için son derece güzel ve kullanışlı bir mobil site de geliştirmiş. Mobil site versiyonunu kullandığınız zaman site tamamen akıllı telefon ekranınıza uygun bir biçimde açılacaktır. Siz de gözlerinizi yormadan Düzce haberleri takip etmek istiyorsanız başka haber portallarına ihtiyaç duymayın.


Düzce gazetesi işlevi gören bu harika haber sitesini sosyal medyada da takip ederek en son yaşanan gelişmelerden haberdar olmak ise takibe almanız sayesinde son derece basit.