Uzun süredir yaşanan gol yollarındaki sorun devre arası transferleri ile çözüldü. Diagne ve Mitroglou ile başlayan süreç yeni bir hal aldı. Son olarak Benfica karşılaşmasında aldığı darbe ile sahalardan uzak kalan Diagne, Erzurumspor karşılaşması ile sahalara dönmek istiyor. Bir an önce kendisini kanıtlamak isteyen ismin başarısı son derece değerli olacak. Oyuncunun oynama isteğini teknik heyete iletmesinin ardından maça yetirilmesinde özel bir çaba sarf ediliyor. https://1.betsatgiris.online kalitesini sizde hemen yaşayabilirsiniz. Yıldız ismin sahada olup olmayacağı ise son kontrollerin ardından belli olacak.

Sağlık Heyeti 2 – 3 Hafta Uzak Kalacağını Belirtmişti

Aldığı darbeden dolayı 2 ile 3 hafta arasında bir sahadan uzaklık süreci oyuncuyu bekliyordu. Ancak bir an önce sahalara dönme arzusu teknik heyeti de sevindirdi. Yapılan kontrollerin olumlu olması durumunda sahaya çıkabilecek ismin göstereceği performans yine çok değerli olacak. Bu anlarda yaşanacak olan heyecanın son derece değerli olması da merak topluyor. https://1.betsatgiris.online/betsat-com farkı ile kaliteye uzak kalmayacaksınız. Tecrübeli ismin sahada olması durumunda Mitroglou kenara gelecek. Ancak son hafta göstermiş olduğu performans nedeni ile ilk 11 olarak sahaya çıkması bekleniyor. Diagne için ise risk edilmemesi raporunun verilmesi daha kuvvetle muhtemeldir.

Diagne Yedek Kulübesinde Başlayabilir

Tam olarak oyuncu sakatlıktan kurtulamadığı için 90 dakika oynamayacak güce henüz sahip değil. Artan Mitroglou performansı da göz önüne alındığı zaman karşılaşmada as formanın bu oyuncuya verilmesi bekleniyor. Diagne ise yedek olarak maçın gidişatına göre sahaya sürülebilir. Ekranlara gelecek olan maçlarda bir an önce kendisini göstermek isteyen iki ismin olması da teknik heyetin elini güçlendiren konular arasında yer alıyor. Gelecek maçlar futbol severlerin ilgisini çekmeye devam edecek. https://1.betsatgiris.online/ilk-uyelik-bonusu kalitesi yine yaşanmaya devam ediyor.