Sağlıklı yaşamak ve sağlıklı beslenmek herkesin istediği bir durumdur. Ancak kimi insanlar gerek biyolojik gerek fizyolojik nedenlerle sağlıklı beslenme konusunda problemler yaşayabilir. Bu nedenle de fazla kilolu olabilir, aşırı zayıf olabilir ya da hastalık nedeniyle özel bir beslenme programı uygulaması gerekebilir. Bu durumda yapması gereken ise deneyimli ve işinin uzmanı bir diyetisyenden destek almaktır. Klinik İstanbul’da hizmet veren güvenilir bir diyetisyen kliniğidir. Klinik online diyetisyenlik hizmeti ile Türkiye'nin tüm illerine hizmet veriyor. 2016 yılında kurulan klinik başarılı işlere imza atmıştır.

Sağlıklı Kilo Verme

Obezite bugün dünya sağlık örgütü tarafından bir hastalık olarak kabul ediliyor. Önü alınamayan kilo artışları uzun vadede obeziteye dolayısı ile pek çok sistemik hastalığa sebep olabilir. Bunun için sağlıklı kilo verme     programlarına katılmak gerekir. Klinikte uzman diyetisyenler tarafından öncelikle vücut analiziniz yapılır. Daha sonra ise yaşam tarzınıza ve beslenme sitilinize uygun olarak diyet programları belirlenir. Aşamalı ve emin adımlarla kilonuzda meydana gelen azalmayı sizde gözlemlersiniz. Klinikte yapılan tüm çalışmalar garantili olup kilo vermeniz taahhüt edilir.

Neden Kilo Alınır?

Her insan kilolu değildir. Bazı insanların kilo problemi kilolarının yetersiz olmasıdır. Klinikte kilo alma    problemi yaşayan kişilere yönelik olarak da vücut kas yağ dokusu hesaplanır ve buna göre diyet belirlenir. Klinikten hizmet almak için online randevu sistemine başvurabilirsiniz.