Doğalgaz yakıt sistemi ile çalışma gerçekleştiren kombilerde, devreye giriş esnasında doğalgaz alınarak, ateşlenmektedir. İster sıcak su kullanımı ister de ısınma ihtiyacı için kullanılsın fark etmeksizin bu çalışma prensibi ile işlevlerini yerine getiren kombilerde doğalgazın yanması işleminde bazı sorunlar meydana gelmektedir. Özellikle de kombinin patlamalı yanması sorunu çok sık görülen sorunlar arasında yer almaktadır. Kombinin patlamalı yanması sorunu temel olarak kombideki gaz birikmesi problemine bağlı olarak meydana gelmektedir. Bir diğer olasılık ise kombide patlamalı yanmada kombinin gecikmeli ateşleme yapıyor olmasıdır. Her iki durumda kombide bir problem olduğunu gösterdiğinden, patlamalı yanma durumunda Beyaz Eşya Kombi Klima  Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir.

 

Uzman ve deneyimli teknikerleri ile 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti sunan Kurtköy Baymak Kombi Servisi merkezine başvuru gerçekleştirerek, en kısa zaman dilimleri içerisinde patlamalı yanan kombinin sorununun çözümü sağlanabilmektedir. Kombinin patlamalı yanma sorununa neden olan iki olasılıktan birisi olan gaz birikmesi problemine yol açan etkenlerin kontrolü gerçekleştirilir. Yapılan kontrollerde gaz birikmesine neden olabilen etkenler tespit edilerek, gerekli olan onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir. Uzman personeller tarafından gerçekleştirilen patlamalı yanma onarım müdahaleleri dahilinde ikinci olasılık olarak kombinin ateşlemeyi geç yapması da gaz birikmesine neden olabilir. Her iki durumda da bu sorunların meydana gelmesine neden olan ana etkenler belirlenmektedir.

 

Patlamalı yanan kombilerde arıza onarım işlemleri uzman teknikerler tarafından kombi sökülmeden yapılır. Yani yerinde servis hizmetleri ile gerçekleştirilen kombi arıza onarım işlemleri sayesinde gereksiz vakit kaybı yaşanmadan cihazların onarımı sağlanabilmektedir. Böylelikle kullanıcıların hem sıcak su hem de ısınma ihtiyaçları için kombilerini en hızlı şekilde yeniden ilk günkü kalitesinde ve performans verimliliğinde kullanımına devam edebilmesi sağlanıyor. Ayrıca her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti hedefli hizmet anlayışı dahilinde yapılan müdahalelerin uzun süreli dayanıklılık göstermesi sağlanarak, sık sık tekrarlayan arızaların kombi kullanımının verimsizleştirilmesine ve aynı zamanda da tüketicilere ek maliyet yükleri oluşturmasının önüne geçilebilmektedir. Ayrıca kaliteli ve profesyonel kombi servis hizmetlerine olan güveni ile Kavacık Baymak Kombi Servisi merkezi uzmanlarının gerçekleştirdikleri tüm işlemler için 1 yıllık garanti desteği de tüketicilere sunularak, güvenilir kombi servisi hizmeti sağlanmaktadır.