Araçlarda meydana gelen ufak hasarların onarılması adına sizlere hizmet vermekte olan firmamız, pratik ve hızlı çözümleriyle araçlarınızın hem iç hem de dış aksamlarında etkili çalışmalar yapmaktadır. Bu hizmetlerdeki üstün ve nitelikli performans sayesinde araçlarınız ilk günkü gibi yeni ve iyi görünmeye devam etmektedir.

 

  Mini Onarım Hizmetleri

 

             Firmamızın sahip olduğu deneyimli ve profesyonel ekip, araçlarda meydana gelen ufak çaplı problemleri, mini onarım hizmetleriyle gidermektedir. Bu hizmetlerin arasında boya koruma, lokal boya onarımı, plastik aksam tamiri gibi çalışmalar bulunmaktadır. Ayrıca araç kaportalarında oluşan göçüklerin de özel yöntemler kullanılarak düzeltilmesi söz konusudur. Buna göre vakumla göçük düzeltme, boyasız göçük düzletme işlemleri, tarafımızdan yapılmaktadır. Onarım hizmetlerinin dışında araçların detaylı şekilde iç temizliğinin yapılması da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

 

  Dolu Yağışı Sonrasında Hasar Gören Araçlar

 

             Bilindiği üzere son yıllarda ülkemizde yaşanan ağır dolu yağışları, yaşamı olumsuz etkilemektedir. Bu durum özellikle araçların kaportalarında ufak çaplı göçüklerin meydana gelmesine sebep olmaktadır. Firmamızın size sağladığı hizmetler arasında, dolu sonrasında kaportada oluşan göçükleri düzeltme çalışmaları da bulunmaktadır. Bunun için göçüğün oluştuğu panelin arka yüzünden göçüğün tersine doğru yapılan masaj işlemi uygulanmaktadır. Bu sayede araç eski görünümüne kavuşmakta ve bir mini onarım işleminden geçirildiği, dışarıdan bakıldığında anlaşılmamaktadır.

 

 Mini Onarım Hizmetlerinin Önemi

 

             Araçların kullanımı sırasında bazı hasarların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Bunlar bazen çok küçük hasarlar olabilir. Ancak hasar küçük de olsa, bunun profesyonel bir şekilde onarılması şarttır. Aksi halde aracın dış görünümü, bundan olumsuz etkilenecektir. Ayrıca araçların satışı söz konusu olduğu zaman, dış görünümünde fark edilen bozukluklar aracın değerini olumsuz etkileyecektir. Bu nedenle ufak hasarların dahi profesyonel eller tarafından onarılmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

 

             Firmamızın sizlere sağladığı çözüm odaklı hizmetlerde pratik ve hızlı yöntemler uygulanmaktadır. Yaptığımız tüm mini onarım çalışmalarında güven unsuru öne çıkarılmaktadır. Araçların hatasız şekilde onarılmasına yardımcı olan deneyimli çalışanlarımız, maksimum verimlilik ilkesine bağlı şekilde hizmet sunmaktadır. Yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturan firmamızın hizmetleri hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak ve hizmet talebinde bulunmak için bizi arayabilirsiniz.