Bekarlığa veda, nişan, düğün ya da iş toplantıları için yat kiralama yaparak, misafirlerinize en güzel anları yaşatabilirsiniz. Tüm organizasyonlarınız için Yatkiralamaistanbul.com sitesinin hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Firma web sitesinde, günlük, saatlik tarifelerle yat ve tekne kiralama hizmetleri veriyor. Organizasyon türüne ve katılımcı sayılarına göre yat özelliklerini farklı kategorilerde belirlemişler. Her seçenek için farklı fiyat uygulaması yapıyorlar. Firmanın web sitesini inceleyerek, kiralamak istediğiniz yatı seçebiliyor, iletişim bilgilerinden firma ile iletişim kurarak kiralama yapabiliyorsunuz.

Yat Kiralama

İstanbul’da yat kiralama  istediğinizde, Show life organizasyon firmasının, bu web sitesi üzerinden kiralama yapabilirsiniz. Firma müşteri isteklerine göre modern tasarımlardan oluşan yatlarını kiraya veriyorlar. Günlük ve saatlik yat kiralama işlemlerinde, düzenlenecek olan organizasyonlar için bay ve bayan garsonlar görevlendirerek sizlere sınırsız hizmet veriyorlar. Alacağınız hizmet türlerinin neler olduğunu önceden görebilmek için web sitesini inceleyerek, firmanın hizmet ayrıntılarını görebilirsiniz.

Boğaz Turu

yat kiralama İstanbul   Organizasyon firması ile iletişime geçerek, kişiye özel ya da büyük lüks yatlardan istediğinizi kiralayabiliyor, sevdiklerinizle İstanbul’da boğaz turu atabiliyorsunuz. Büyük firmalar, yurtdışından gelen misafirleri ile yapacağı özel toplantıları, bu yatlarda yaparak, prestij kazanmaya çalışmaktadır. Ayrıca birçok firma çalışanlarını motive etmek ve ödüllendirmek için firmadan yat kiralayarak, boğaz turu gezisi düzenliyorlar. Firmanın web sitesinde, kiralık yatlar için kategoriler oluşturulmuş ve bu kategorilerdeki yatların görselleri yayınlanmaktadır. Bu görselleri inceleyerek, yatın kapasitesi, kiralama ücreti gibi tüm ayrıntıları görebiliyorsunuz.

 

Kaynak  https://yatkiralamaistanbul.com/