Güvenli bir online para yatırım ve ödeme sistemi olan Paykasa, ön ödemeli bir kart sistemi olarak kendini gösterir. Pek çok sitede bulunan ve bilgilerinizi vermeden paranızı kullanma imkanı veren bu yöntemin satın alınma işlemleri de kolay olmaktadır. Paykasa kartın satın alınma işlemlerini 18 yaşından büyük olan herkes yapabilir. Bunun için bir kısıtlama olmamasına karşın paykasa satın al işlemleri için yaş faktörünü doldurmak yeterli olacaktır. Bunun ardından para yatırım işlemlerinizi online olarak gerçekleştirerek Paykasa’nın sunduğu tüm olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Paykasa Almak Yapmak İçin Banka Hesabım Olmalı mı?

Kullanıcıların banka hesapları olmasa bile Paykasa kartını satın alma işlemini yapabilirler. Normalde zaten Paykasa kartın kullanımında banka ile bir ilişiği yoktur. Tamamen bankadan bağımsız bir sistem olarak düşünülmelidir. Yapılan tüm harcamalarınızın gizli kalması ya da bir siteye para yatırırken bilgilerinizi vermemeniz de bundan dolayı kaynaklanır. O nedenle paykasa al işlemlerini yaparken ATM’ler üzerinde sadece satış sitesinin banka hesap numarasını girerek ödemeyi yapabilir ve Paykasa kartın satın alınması işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Kartına Para Yatırdıktan Sonra Bildirim

Siz Paykasa ödemesini gerçekleştirdikten sonra satın aldığınız sitenin mutlaka Canlı Destek ekiplerine bağlanarak ödemeyi yaptığınızı ifade edin. Ardından ekipler, yapılan ödemenin karşılığı olan Paykasa bakiyesini ve karta ait bilgilerin her birini size ulaştıracaktır. Ulaşan bilgiler 19 hanelik kod, CVV kod ile son kullanım tarihi olarak karşınıza çıkacaktır. Sadece bu bilgileri kullanarak internet üzerinde ödemelerinizi yapabilir ve sunulan avantajların her birinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Böylece paykasa satın al adımlarında bulunarak pek çok site üzerinde online ödemelerinizi tamamlamanız yeterli de olacaktır. Kartın bakiyesi bitene kadar kullanım sağlayabilirsiniz.

https://www.hızlıpaykasa.com