Sakarya’da yaşayan vatandaşlar Sakarya haberleri gündeminden olabildiğince hızlı bir biçimde haberdar olmak istiyorlar. Bunu ekranda sunulan haber bültenleri ile yapmak mümkün ancak saat sınırlamasına takılmak zorundasınız. Yaşadığınız şehirdeki haberleri öğrenmek, olan bitenden haberdar olmak ve diğer son dakika gelişmelerini izleyebilmek için saatlere ve ekrana bağımlı olmak sizin de canınızı sıkmıyor mu? Günümüzde hiç kimse haber saati geldiğinde işini gücünü bırakıp ekran başına koşmuyor. Herkes haberleri mümkün olduğunca hızlı bir biçimde takip etmek istediği için bun yapabileceği en makul yöntem ise internet haberciliği.


İnternetteki haber sitelerine baktığınız zaman ne yazık ki çoğunun taraflı, yanlı ve objektif olmayan haberler yaptığını, hatta bazı sitelerin ne yazık ki sadece tıklama kazanmak uğruna yanıltıcı başlıklar attığını görebilirsiniz. İşte tüm bu küçük hesaplar peşinde koşan haber sitelerine esaslı bir alternatif olarak www.kocaeliajans.com sitesi geldi. Bundan sonra Sakarya’da yaşanan gelişmelerden ilk haberdar olan siz olacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda iliniz hakkındaki en güncel gelişmeleri takip eden kişi siz olduğunuz için çevreniz tarafından da dikkat çekmiş olacaksınız. Sakarya vatandaşı işte çalışırken, okuldayken, arkadaşları ile eğlenirken elbette herhangi bir yazılı dergi ya da gazeteye bağımlı olmaktan hoşlanmayacaktır. Haber bülteni saati beklemek de artık çok eskilerde kaldı. Bu nedenle tamamen sizin isteklerinize göre hazırlanmış olan bu internet sitesinde her başlıkta, her şeye dair haber bulunuyor. Foto galeri adı verilen hem görsel hem de yazılı haberin birleştirildiği harika bölümün yanı sıra video galeri sayesinde de haberleri izleyebilirsiniz. Haber hakkındaki videoları seyretmek site üzerinden mümkündür. Dilerseniz haber sitesinin sağ tarafındaki sütunda yer alan site sosyal medya hesaplarını takibe alarak Sakarya gazetesi niteliği gören bu siteyi daha hızlı ve güncel bir biçimde takip edebilirsiniz.


Site sadece bu özellikler ve sunumlar ile sınırlı da değil. Sitede yazan yazarların keyifli köşe yazılarını okuyabilir, mobil sürüm sayesinde akıllı telefonunuzdan haberlere anında ulaşabilirsiniz. Kaliteli haberden ve Sakarya’dan uzak kalmak istemeyen vatandaşların hepsi siteden memnundur.