Maça çok iyi başlayan bir Beşiktaş olmasına rağmen bu performansını 2. Yarı koruyamayan bir Beşiktaş vardı. Ersun Yanal tarafından çok kritik ve değerli hamleler gelirken, bu durum maçta geri dönüşü de beraberinde getirdi. Bu durum karşısında Şenol Güneş’in yeterli önlemi alamaması çokça eleştirildi. Özellikle de seyirci avantajı ile 3 farklı skorun geri verilmesi büyük üzüntü yarattı. Bunun üzerine ise hoca hakkında belli spekülasyonlar ortaya atıldı. Deneyimli çalıştırıcının yakın çevresine istifa sinyali verdiği öğrenildi. Hakkındaki belirsizliğinin kalkmasına kısa bir süre kala gelişmeler yakından takip ediliyor. Queenbet ile hiçbir ana uzak kalmayacaksınız.

Milli Takımın Başına Geçiş Yapabilir

Sezon sonuna kadar takımın başında olması planlanan Şenol Güneş için son yaşanan kaybın ardından bu süre beklenmeyebilir. Teknik adamın formsuzluğu gözlerden kaçmazken, mutsuzluğu da ekranlara yansımaya devam ediyor. Alınan sonucun da kötü olması ile beraber gelecek hakkında ciddi karmaşıklar yaşanmaya başlandı. Hocanın yakın bir süre içinde takımdan ayrılabileceği konuşulurken, bu durumun meydana gelmesi halinde ise takımın başına sezon sonuna kadar Guti geçecek. Nasıl bir performans göstereceği ise yine Queenbet ayrıcalıkları ile takip edilmeye devam edecek.

Yeni Sezonda Sergen Yalçın İsmi Geçiyor

En geç sezon sonu takımın başından ayrılmasına kesin gözü ile bakılan Şenol Güneş’in yerin Sergen Yalçın ismi geçiyor. Yönettiği takımlardaki başarısı ile herkese kendisini kanıtlayan teknik adamın aidiyet duygusu ile eski takımının başına geçmesi bekleniyor. Bu duruma taraftarın da büyük desteği bulunuyor. Olması durumunda yeni bir hava getireceği de tartışmasız. Sizleri bekleyen fırsatlar Queenbet ile de artamaya devam ediyor. Beklentilerinizi karşılayacak olan oldukça değerli ayrıcalıklara uzak kalmamalısınız.