Tesettür pantolon modelleri, tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri pantolon çeşididir. Her kesime hitap eden renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Özel tasarım modelleri ile de satışa sunulmaktadır. Dar paça, düz paça, boru paça en çok bilinen pantolon çeşitlerindendir. Ayrıca beli lastikli olanlar rahatlığı ile dikkat çekmekte, bayanların ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Tesettür Pantolon İle Şıklık Ön Planda

Tesettür pantolon modellerini uzun bir tunikle veya bluz ile kombin yaparak muhteşem bir görüntü elde edilebilir. Tunik seçiminde uygun olan model seçilmeli, pantolon kesimi ve deseni ile uyumlu olmalıdır. Dar paça bir pantolonla geniş kesimli bir tunik daha havadar görünmeyi sağlayacaktır. Renk olarak da uyum önemlidir. Pantolon rengi açık bir renkse, bluz veya tunik rengi tam tersi olmalı, koyu bir renk ile kombin edilmelidir. İş ortamında tercih edilecek ise, kumaş bir pantolon tercih edilmelidir.

Cazip Fiyatlarla Tesettür Pantolon

Tesettür pantolon fiyatları çeşit ve kumaş tipine göre değişiklik göstermektedir.

Pantolon modelleri çeşitleri ile her zevke hitap etmekteyiz. Model ve fiyat seçeneklerini https://www.dasiva.com.tr adresinden bulabilir, temin edebilirsiniz.